Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Zabezpieczenia polskich Dedyków.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie na temat zabezpieczeń na serwerach no-hamachi i dedykach PL. Czy tylko taka wredna suka jak ja wie jak wbić na serwer i przejąć prawa roota? Naprawdę jestem aż tak utalentowana? Proszę również o wypowiedzenie się osób które już mnie poznały.

...mamy prawo do szczęścia, nie mamy szczęścia do prawa...

Opublikowano

Hehehe no moze ;-) Jednak jestem wyjatkowa ;-) Ludziom sie wpoi cze czarne jest biale i beda w to wierzyc ;)

...mamy prawo do szczęścia, nie mamy szczęścia do prawa...

Opublikowano

hehe hackerka emacsem przez sendmail :) sory ale musialem to napisac.Zgadzam sie z tematem a nie twoimi umiejetnosciami jakimi sie chwalisz.Siedze na linuxie backtracku od dluzszego czasu i wiem ze niemialbym problemow z wejsciem na serw majac prawa root.Ale do czego ma prowadzic ten temat to nie wiem.Wlam sie na jakis serw napisz do admina ze sa luki i tyle skoro taka jestes dobra. :)

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Opublikowano

Reinstall to ty masz dwie osoby w 1 :D?

Mi i Sinosowi jak miales/as nam "pomoc" przy serwie to przedstawiles/as sie jako płec męska :D

a teraz pleć zenska łał :)

Opublikowano

Ale właśnie próbuję pomagać. Włamałam się na już nie jeden serwer, i nikt sobie z tego nic nie robi - każdy odrzuca moją pomoc i pisze że to nie możliwe co zrobiłam. I co mam zrobić?

...mamy prawo do szczęścia, nie mamy szczęścia do prawa...

Opublikowano (edytowane)

Pół na Pół :D

 

// nie spamuj

Edytowane przez M@niek

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

Co do Reinstall.

Mialem zabezpieczony serwer z kolega no-hamachi

przed bashpanlelem starym i nowych.

hasla itd pozmieniane do mysql i ftp.

Jakism cudem wbil sie do mysql i dodal sobie gm nie znajac hasla do mysql:P

naszczescie nic nie zrobil z serwerem ,zaproponowal pomoc, przyjelismy :D

 

Dla chcącego nic trudnego :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...